Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

Warsztat - Wokalny

SIERPNIOWY WARSZTAT WOKALNY!


Serdecznie zapraszam na warsztat wokalny, który Anna Jagielska-Riveiro poprowadzi w sierpniu w Warszawie. W ramach warsztatów odbędą się cztery spotkania we środy:
1.08, 8.08, 22.08, 29.08 w godz. 18.15 - 20.00 (na Mokotowie Górnym – metro Wierzbno).

Celem warsztatu będzie poznanie i rozwinięcie możliwości wokalnych, poprzez autorskie ćwiczenia emisyjne i oddechowe oraz nauka pieśni i piosenek z kręgu kultury żydowskiej, hiszpańskiej i latynoamerykańskiej (śpiew jedno- i wielogłosowy).

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób mających już doświadczenie w śpiewie, jak i tych, którzy chcieliby po raz pierwszy spróbować swoich sił w tej dziedzinie (znajomość nut i języków obcych nie jest potrzebna). Jednocześnie warsztat może być wstępem do uczestnictwa w stałych zajęciach zespołu Los bilbilicos w ciągu roku:
www.riveiro.art.pl/pl/los-bilbilicos.html

Koszt warsztatów:
240 zł - 4 zajęcia (płatne z góry).

Ilość miejsc ograniczona.
Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza indywidualna konsultacja (możliwa po 24 lipca).
Szczegółowe informacje: anna@riveiro.art.pl, tel: +48 605 217 827Więcej informacji o nauce śpiewu u Anny Jagielskiej-Riveiro:

www.riveiro.art.pl/pl/lekcje-spiewu-emisja-glosu.html

Anna Jagielska-Riveiro

Anna Jagielska-Riveiro charyzmatyczna wokalistka, nauczycielka śpiewu, gitarzystka, producentka muzyczna. Śpiewa w wielu stylach jednak w centrum jej zainteresowań znajduje się muzyka z szeroko pojętego kręgu kultury żydowskiej oraz muzyka dawnej Hiszpanii. Wyjątkowe miejsce w jej twórczości ma muzyka sefardyjska. Podczas swojej drogi artystycznej studiowała wiele technik wokalnych związanych zarówno z muzyką klasyczną oraz dawną i ludową jak też z muzyką rozrywkową. Wiedzę i doświadczenie wykorzystuje prowadząc warsztaty wokalne oraz indywidualne lekcje śpiewu.


Więcej o twórczości Anny Riveiro: www.riveiro.art.pl
Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional