Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

Taniec


tańce medytacyjne
taniec w kręgu warsztaty dla kobiet

BACH FLOWER DANCES

(tańce esencji kwiatowych dr Bacha)
oraz
JIN SHIN JYUTSU – pradawna japońska sztuka uzdrawiania


TAŃCE ESENCJI KWIATÓW DR BACHA (Bach Flower Dances) to unikatowa forma Tańców w Kręgu.

Ich twórczynią jest Łotyszka, Anastasia Geng, (1922 – 2002), nauczycielka tańców medytacyjnych (sacred dance), znawczyni starożytnych obyczajów i rytuałów związanych z kulturą Łotwy i krajów bałtyckich. Jest twórczynią układów tańców poświęconych naturze: drzewom, ziołom, kwiatom, fazom księżyca. Wiele z nich bazuje na tradycyjnym folklorze Łotwy.

W 1985 roku Anastasia Geng odkryła głęboki związek między stworzonymi przez siebie tańcami a harmonizującą i uzdrawiającą energią esencji kwiatowych dr Edwarda Bacha. Na przestrzeni lat powstało 38 tańców - tyle, ile jest ekstraktów kwiatowych dr Bacha. Mamy więc: Crab Apple dance (taniec dzikiej jabłoni), Honeysucle dance (taniec wiciokrzewu ), Red Chestnut dance (taniec kasztanowca czerwonego), Oak Dance (taniec dębu) itp.

Podczas październikowego warsztatu będziemy uczyć się nie tylko Tańców Kwiatowych dr Bacha ale także innych tańców związanych z Naturą. Warsztat poprowadzi Martine Winnington, wspaniała nauczycielka ze Szwajcarii, uczennica Anastasii Geng (więcej informacji o Anastasii Geng www.martinewinnington.com/anastasia_geng_gb.html oraz o terapii esencjami kwiatowymi i o jej twórcy dr Edwardzie Bachu: www.bachcentre.com/centre/drbach.htm Tańce, których uczy Martine Winnington są proste i można je tańczyć w każdym wieku, niezależnie od kondycji fizycznej.

Martine Winnington

,

nauczycielka ze Szwajcarii, uczennica Anastasii Geng. Łączy w swojej praktyce wiedzę na temat esencji kwiatowych dr Edwarda Bacha z całościowym podejściem do zdrowia. Postrzega tańce jako możliwość podniesienia żywotności organizmu, pielęgnowanie relacji z sobą samym oraz innymi ludźmi. Jest też terapeutką Jin Shin Jyutsu. W czasie warsztatów tworzy radosną i pełną życzliwości atmosferę, co sprawia, że uczenie się tańców staje się łatwe i przyjemne. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Martine Winnington: www.martinewinnington.com

Cena warsztatu tanecznego: 350 zł płatne na konto: 28 1240 1239 1111 0000 1624 9705 (tytułem” Bach Flower”)

JIN SHIN JYUTSU – wykład i sesje indywidualne

Jeśli interesujesz się sztukami uzdrawiania z różnych kultur i zakątków świata, to ten wykład w pełni zaspokoi Twoją ciekawość. W Polsce nie ma dyplomowanych terapeutów JIN SHIN JYUTSU, zatem jest okazja do zapoznania się z naprawdę unikatową metodą samoleczenia. Jin Shin Jyutsu jest znaną od wielu tysiącleci sztuką harmonizacji i wzmacniania energii życiowej, dzięki czemu uwalniają się nasze naturalne siły samouzdrawiania. Jest ona wartościowym i znaczącym uzupełnieniem różnych metod uzdrawiania, gdyż prowadzi do głębokiego odprężenia i złagodzenia skutków stresu. Według starych źródeł, przechowywanych w archiwach pałacu książęcego w Japonii, Jin Shin Jyutsu była szeroko rozpowszechnioną sztuką uzdrawiania już przed narodzinami Gautamy Buddy oraz Mojżesza i wzmianki o niej znajdują się w Biblii. Jest ona wrodzoną częścią ludzkiej mądrości. Powstała z wewnętrznej wiedzy i była przekazywana ustnie z pokolenia na pokolenie. Później popadła w zapomnienie, by znów zostać odkryta na początku XX wieku przez Mistrza Jiro Murai w Japonii.

Data i miejsce wygłoszenia wykładu: 25 października 2012 o godz. 18.00 (wstęp: 30 zł) Sopot, GWP UZDROWISKO, ul. Bema 4

Sesje indywidualne: Jeśli pragniesz doświadczyć zbawiennego działania Jin Shin Jyutsu zapraszamy na sesje indywidualne z Martine Winnington.
Cena ok. 1,5 sesji indywidualnej: 280 zł po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Arletą Brzezińską, tel. 516 080 966, arleti4u@o2.pl lub M. Stepnowską, tel. 608 841 969, mikroalgi@wp.plOśrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional