Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

Taniec

wosk i wrózby

WOSKIEM I PŁOMIENIEM

warsztat Tańców w Kręgu

Prowadzi: Hanna Sypiańska

 

Zbierzemy się do tańca w czasie, kiedy zima może jeszcze się srożyć, a nam najbardziej potrzeba przywołania łaskawości ciepłego lata. Spotkanie to będzie (między innymi) okazją, żeby w tańcach znanych i nieznanych pójść tropem znaczenia wzoru tworzonego naszym tańcem - czyli gestami i śladem kroków, który pojawia się, jak ścieżki wydeptane na białej płachcie śniegu.

Hanna Sypiańska, dyplomowana nauczycielka Techniki Alexandra, absolwentka The Constructive Teaching Centre w Londynie, członkini Brytyjskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Techniki Alexandra, instruktorka improwizacji tańca i symboliki ciała, nauczycielka Tańców w kręgu (jej nauczyciele to Laura Shannon, Lynn Frances, Michael Gabriel z Open Dance Center w Londynie). Od 1997 roku prowadzi cotygodniowe zajęcia Tańców w Kręgu. Prowadziła w ramach programu „Dojrzewalni róż" warsztaty Techniki Alexandra „Bezgrzeszne ciało" oraz improwizacji tańca „Tańcząca bez winy i wstydu".

Uczestnicy otrzymają płytę z nagraną muzyką do wszystkich tańców oraz zaświadczenie o uczestnictwie w warsztacie. Warsztat zaliczamy osobom chcącym ukończyć kurs instruktorski Tańców w Kręgu.

 
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA przyjmujemy do 25 stycznia 2011

Barbara Zieleńska, zielenska@gmail.com , 605 846 872Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional