Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

Taniec

Obóz wakacyjny z terapią tańcem i ruchem i tańcami w kręgu

DOOKOŁA ŚWIATA

Obóz wakacyjny z terapią tańcem i ruchem i tańcami w kręgu

15 - 20 lipca 2013
Kików

Dokąd na wakacje? Najlepiej dookoła świata! Nie trzeba wybierać jednego kraju, można poczuć klimat wielu kultur i doświadczyć różnorodności.. W taką podróż wybierzemy się bez konieczności pakowania się z myślą o paru strefach klimatycznych, bez spędzania wielu godzin w samolocie czy autokarze, no i nie ponosząc tak wysokich kosztów! Brzmi nieźle? Chętnych na taką podróż zapraszam do Kikowa, na obóz wakacyjny z tańcami w kręgu i terapią tańcem i ruchem! W czasie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się dwunastu tańców z różnych kultur. Odwiedzimy różne kraje i kontynenty w poszukiwaniu inspiracji dla nowych sposobów myślenia i zachowania, będziemy też wprowadzać je w ruch improwizowany z myślą o tym, by wzbogacić swoje życie codzienne. Poznamy tańce wzmacniające poczucie własnej wartości, m.in.:

  • taniec, który uczy akceptacji ciała,
  • taniec, który umacnia siłę i odwagę,
  • taniec, który pomaga w stawianiu granic,
  • taniec, który pomaga podejmować decyzje,
  • taniec, który uczy cieszyć się wykonywaną pracą i wiele innych.

W programie 5 - 6 godzin tańca dziennie, przepyszne jedzenie oraz spacery po pięknej okolicy. Uczestnicy otrzymają płytę z muzyką do tańców w kręgu. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i aktywnym wypoczynkiem w dobrym towarzystwie. Skorzystać z nich mogą także psychoterapeuci tańcem i ruchem, choreoterapeuci, jak i psychologowie i trenerzy, którzy chcieliby urozmaicić prowadzone przez siebie zajęcia wzbogacając je o tańce w kręgu.

Zuzanna Pędzich

certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem (DMT), nauczycielka Tańców w Kręgu. Jedna z pionierek DMT w Polsce, pracę rozpoczęła w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w 1997 roku. Ukończyła studia w zakresie psychoterapii tańcem i ruchem na Uniwersytecie Roehampton w Londynie. Współzałożycielka Instytutu DMT i 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii tańcem i ruchem; pierwszy w Polsce superwizor pracujący tą metodą. Aktualnie prowadzi prywatną praktykę, m.in. z osobami po traumie i w kryzysie. Pracuje również z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym i poprawą jakości życia. Od 2000 roku prowadzi warsztaty rozwojowe z wykorzystaniem tańca.Cena warsztatu – 640 zł, noclegi z wyżywieniem: w pokoju dwuoosobowym 575 zł, w pokoju trzy/czteroosobowym 550 zł, na strychu (konieczny własny śpiwór) 475 zł.

INFORMACJE I ZAPISY:

www.choreoterapia.com.pl, info@choreoterapia.com.pl
Tel. 502 687 353Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional