Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

Taniec

taniec w kręgu warsztaty dla kobiet

DANCE YOUR HEART ALIVE

Tańce w kręgu z Martine Winnington
10 – 11 maja 2014

sobota, 11.00 – 17.00,
niedziela, w godz. 10.30 – 16.30
Warszawa

Zapraszamy do udziału w warsztacie tańców w kręgu, który poprowadzi znana już w Polsce MARTINE WINNINGTON. Będziemy ją gościć w Polsce po raz szósty. Tym razem w programie warsztatu o tytule „DANCE YOUR HEART ALIVE” Martine zaproponuje nam nowe tańce z różnych stron Europy i świata.

Proste kroki, urzekające melodie, urocza prowadząca

– to wszystko powoduje, że ze spotkań z Martiną wychodzimy naładowani dobrą energią, radością, czasem w zadumie a niekiedy w stanie niemal dziecięcego rozbawienia. Te tańce są dla wszystkich, bez względu na umiejętności taneczne. Ze strony uczestnika potrzeba tylko chęci do tańca i odrobiny koncentracji.

Tańce te można wykorzystać w pracy z dorosłymi, starszymi osobami, dziećmi i młodzieżą.

MARTINE WINNINGTON

Mieszka w Szwajcarii. Uczy Tańców w Kręgu w kraju i za granicą. Specjalizuje się w tańcach w kręgu związanych tematycznie z naturą – preferuje proste tańce, o pięknych melodiach, które każdy jest w stanie zatańczyć. Uczy oczywiście różnych stylów tańca, z różnych tradycji współpracując z wieloma nauczycielami. Jest jedną z niewielu nauczycielek w Europie znających całość Bach Flower Dances (uczyła ich w Polsce). Łączy w swojej praktyce wiedzę na temat esencji kwiatowych dr Edwarda Bacha z całościowym podejściem do zdrowia. Propaguje stworzone przez Anastazję Geng tańce związane z esencjami kwiatowymi dr Bacha, wskazując na ich uzdrawiający aspekt. Postrzega tańce jako możliwość podniesienia żywotności organizmu, pielęgnowanie relacji z sobą samym oraz innymi ludźmi. W czasie warsztatu tworzy radosną i pełną życzliwości atmosferę, co sprawia, że uczenie się tańców staje się łatwe i przyjemne.

INFORMACJE I ZAPISY:

Barbara Zieleńska,
zielenska@gmail.com
tel. 605 846 872Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional