Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

Taniec

ttańce w kręgu dla kobiet i mężczyzn

TAŃCE DLA RADOŚCI

tańce w kręgu dla kobiet i mężczyzn

wtorki, w godz. 19.00 -20.30
Szkoła Podstawowa nr 143, Al. Stanów Zjednoczonych 27/róg Saskiej,
Warszawa

Tańce w kręgu to wspólne przeżywanie, wspólna energia, wspólny ruch i zabawa. Po prostu bycie razem. Jeśli chcesz choć raz w tygodniu zatańczyć z innymi, poruszać się w rytm pięknej muzyki, przeżyć radość i wzruszenia lub po prostu dobrze się bawić razem ze mną i innymi osobami tańczącymi, to w każdy wtorek jesteś mile widziany/widziana w naszym kręgu.

Tańce w Kręgu to szczególna forma tańca, czerpiąca inspirację z europejskiej tradycji tańców korowodowych (Grecja, Bułgaria, Rumunia, Albania, Bretania, Polska, Litwa…). Może je tańczyć każdy, bez względu na formę fizyczną i wiek. W tym kręgu wszyscy jesteśmy dla siebie partnerami, więc nie martw się, że nie masz z kim przyjść.
Zapraszamy do wspólnej tanecznej podróży po Europie.

Teresa Lisowska

TERESA LISOWSKA

TERESA LISOWSKA instruktorka tańców

Nauczycielka i instruktorka tańców w kręgu. Tańczy prawie od zawsze. Postrzega tańce jako okazję do zabawy, jako możliwość podniesienia żywotności organizmu, pielęgnowanie relacji z sobą samym oraz innymi ludźmi. W czasie zajęć tworzy radosną i pełną życzliwości atmosferę, co sprawia, że uczenie się tańców staje się łatwe i przyjemne.INFORMACJE I ZAPISY:

Jeśli chcesz się wybrać, by zatańczyć z nami, proszę zadzwoń,
Teresa Lisowska, tel. 667 943 868.Cena za jedno spotkanie: 20 zł, płatne na miejscu.
Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional