Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

Taniec

l warsztacie  tańców w kręgu z Winnington

INNER RYTHM
warsztat tańców w kręgu prowadzenie
MARTINE WINNINGTON

23 – 24 kwietnia 2016
sobota, w godz. 11.00 – 17.00
niedziela, w godz. 9.300 – 15.30
Szkoła Żeńska im. Cecylii Plater-Zyberkówny, ul. Piękna 24/26, Warszawa

Zapraszamy do udziału w warsztacie tańców w kręgu, który poprowadzi znana już w Polsce wspaniała nauczycielka tańców w kręgu - MARTINE WINNINGTON. Będziemy ją gościć w Polsce ósmy raz, więc większości uczestników nie trzeba przedstawiać tej świetnej i uroczej nauczycielki. Tym razem w programie warsztatu o tytule „INNER RYTHM” Martine zaproponuje nam nowe tańce: jak zwykle w jej programie znajdą się tańce dla duszy, o charakterze relaksacyjnym, jak również tańce tradycyjne służące integracji grupy, zabawie oraz podniesieniu żywotności organizmu.

Proste kroki, urzekające melodie, urocza prowadząca – to wszystko powoduje, że ze spotkań z Martine wychodzimy naładowani dobrą energią, radością, czasem w zadumie a niekiedy w stanie niemal dziecięcego rozbawienia. Te tańce są dla wszystkich, bez względu na umiejętności taneczne. Ze strony uczestnika potrzeba tylko chęci do tańca i odrobiny koncentracji. Tańce te można wykorzystać w pracy z dorosłymi, starszymi osobami, dziećmi i młodzieżą.

MARTINE WINNINGTON

Mieszka w Szwajcarii. Uczy Tańców w Kręgu w kraju i za granicą. Specjalizuje się w tańcach w kręgu związanych tematycznie z naturą – preferuje proste tańce, o pięknych melodiach, które każdy jest w stanie zatańczyć. Uczy oczywiście różnych stylów tańca, z różnych tradycji współpracując z wieloma nauczycielami. Jest jedną z niewielu nauczycielek w Europie znających całość Bach Flower Dances (uczyła ich w Polsce). Łączy w swojej praktyce wiedzę na temat esencji kwiatowych dr Edwarda Bacha z całościowym podejściem do zdrowia. Propaguje stworzone przez Anastazję Geng tańce związane z esencjami kwiatowymi dr Bacha, wskazując na ich uzdrawiający aspekt. Postrzega tańce jako możliwość podniesienia żywotności organizmu, pielęgnowanie relacji z sobą samym oraz innymi ludźmi. W czasie warsztatu tworzy radosną i pełną życzliwości atmosferę, co sprawia, że uczenie się tańców staje się łatwe i przyjemne.

INFORMACJE I ZAPISY:

Barbara Zieleńska, zielenska@gmail.com
tel. 605 846 872Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional