Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

Taniec - Tańce w kręgu


Wydarzenie!!! - Zapraszamy!!!

Zapraszamy kobiety i mężczyzn na spotkanie ze Tańcami w Kręgu, które poprowadzi dla nas wspaniała nauczycielka z Ośrodka w Guilford (Wielkie Brytania) LYNN FRANCES. Wiele osób zna Lynn, która wielokrotnie gościła w Polsce. Po wielu staraniach udało się nam ponownie zaprosić Lynn Frances do Polski. Tym razem będą to tańce związane przede wszystkim z przesileniem zimowo-wiosennym. Wiosna to czas energii, rodzenia się nowego życia, chcemy więc świętować ten cud przemiany tańcem i zabawą.

Tańce w Kręgu (Circle Dance) są to tradycyjne tańce ludów europejskich, głównie z rejonu Bałkanów, tańczone w kręgu lub korowodzie. Zebrał je i opisał niemiecki profesor tańca i etnograf, Bernhard Wosien. Ofiarował je Ośrodkowi w Findhorn, który rozwija tę formę dodając do podstawowego kanonu kolejne tańce z całego świata.

LYNN FRANCES, jedna z najbardziej doświadczonych nauczycielek Tańców w Kręgu (Circle Dance) w Wielkiej Brytanii. Uczy tej formy tańca od 1983 roku w Europie oraz poza jej granicami (w tym w Polsce).  Znana jest z tworzenia magicznej i niezwykle radosnej atmosfery podczas swoich zajęć.

INFORMACJE I ZAPISY:
Barbara Zieleńska, www.muzykaduszy.pl

 • kontakt
 • 605 846 872
  Hanna Sienkiewicz, www.warsztat-osobny.pl info@warsztat-osobny.pl 0 604 777 068

  Pomagamy w dotarciu na miejsce


  English version


  Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

  Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

  Valid XHTML 1.0 Transitional