Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

KursTerapia odkwaszająca

Akademia Zdrowego Odżywiania Tao Zdrowia zaprasza
KURACJA ODKWASZAJĄCA

zdrowie tao

14 marca 2009
godz. 11.00 - 18.00 – sobota
Warszawa

Zapraszamy na unikatowy kurs - terapię odkwaszającą, którą poprowadzi specjalistka medycyny chińskiej ANNA KREMNICKA!

Terapia odkwaszająca jest prosta, naturalna i zdrowa Kiedy złe samopoczucie staje się nieodłącznym towarzyszem naszego życia i nie skutkuje przyjmowanie tabletek, większość z nas zaczyna szukać przyczyny. Jednym z pierwszych działań, które podejmujemy, jest zrobienie analizy krwi i moczu. I co się okazuje? Wyniki badań są dobre, a nasze samopoczucie ciągle pozostawia dużo do życzenia.

 Taki stan zdrowia oznacza, że zakłócona jest równowaga kwasowo-zasadowa, jeden z najważniejszych mechanizmów regulacyjnych naszego organizmu. Jest ona podstawą prawidłowego przebiegu procesów życiowych i niezbędnym warunkiem do zachowania zdrowia. Zachwianie równowagi kwasowo-zasadowej prowadzi do kryzysów, które nieleczone lub tylko zaleczane przeradzają się w schorzenia przewlekłe.

Większość  schorzeń w tym chorób przewlekłych takich jak reumatyzm, zawał serca, nowotwory, migreny, cukrzyca, kamica nerkowa, kamienie w woreczku żółciowym, dna moczanowa powstają wskutek zakwaszenia organizmu. Z zakwaszeniem mamy do czynienia nie tylko w zaawansowanych stadiach choroby. Występuje ono już wtedy, gdy męczą nas częste bóle głowy, kręgosłupa, gdy odzywa się zgaga, niespodziewanie pojawia się biegunka lub inne dolegliwości jelitowe. Zakwaszenie dotyczy nie tylko ludzi starszych i chorych, ale również dzieci. Nasz organizm jest bardzo tolerancyjny ale do czasu. Kryzys następuje zwykle ok. 40stego roku życia, kiedy lawinowo zaczynają pojawiać się rożne dolegliwości. W tym okresie życia odczuwane do tej pory sporadycznie dolegliwości mogą przejść w stadium przewlekle.

Tak więc zły stan zdrowia, obojętnie z jaką chorobą nie byłby związany, wymaga odkwaszania organizmu. Podstawowym elementem terapii odkwaszającej jest odpowiednie odżywianie i zmiana dotychczasowego trybu życia. W ramach odkwaszanie przeprowadza się łagodne oczyszczanie jelit i automasaż brzucha, które wspomagają regeneracje jelit, masaż odkwaszający oraz chirogimnastykę.

OSOBA PROWADZĄCA  

Anna Kremnicka – specjalista medycyny chińskiej  
  Ukończyła 5-letnie studia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej u jednego z najlepszych nauczycieli w Europie, Claude’a Diolosy. W swojej praktyce stosuje również terapię odkwaszania organizmu według dr med. Renatę Collier.

PLAN DNIA:

11.00 - 12.15 - wykład
12.30 - 14.00 - masaż pleców i karku w parach
14.00 - 15.30 - posiłek odkwaszający i spacer w pobliskim lesie
15.40 - 16.15 - chirogimnastyka
16.30 - 17.15 - automasaż brzucha
17.20 - 18.00 - podsumowanie i pytania

Dodatkowe informacje i zgłoszenia na www.taozdrowia.pl
tel: (22) 615 88 68, 0-602 35 36 13

dodatkowy opis przeczytaj w formacie PDF >>>

Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional