Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

Taniec

taniec  warsztaty

FLOWER OF LIFE

Tańce w kręgu z MartineWinnington


11 – 12 maja 2013
sobota, 11.00 – 17.00, niedziela, w godz. 10.30 – 16.30) Warszawa - Centrum

Zapraszamy do udziału w warsztacie tańców w kręgu, który poprowadzi znana już w Polsce MARTINE WINNINGTON. Będziemy ją gościć w Polsce po raz piąty, nauczymy się nowych tańców (to informacja ważna dla uczestników poprzednich warsztatów) korowodowych z całego świata.

Tym razem w programie warsztatu o tytule „FLOWER OF LIFE” („KWIAT ŻYCIA”), Martine zaproponuje nam tańce wykorzystujące jako wzór kwiat z jego idealnymi proporcjami i doskonałą formą. Kwiat jako symbol życia znany był w całej historii ludzkości. Był uważany za symbol świętej geometrii, ponieważ jego struktura zawiera wszystkie elementy budowy wszechświata. Tak więc zatańczymy kwiatową mandalę, mandalę poruszającą się w rytm naszych kroków i oddechów.

Proste kroki, urzekające melodie, urocza prowadząca – to wszystko powoduje, że ze spotkań z Martiną wychodzimy naładowani dobrą energią, radością, czasem w zadumie a niekiedy w stanie niemal dziecięcego rozbawienia. Te tańce są dla wszystkich, bez względu na umiejętności taneczne. Ze strony uczestnika potrzeba tylko chęci do tańca i odrobiny koncentracji. Tańce te można wykorzystać w pracy z dorosłymi, starszymi osobami, dziećmi i młodzieżą.

MARTINE WINNINGTON

Tańce w kręgu z Martine WinningtonMieszka w Szwajcarii. Uczy Tańców w Kręgu w kraju i za granicą. Specjalizuje się w tańcach w kręgu związanych tematycznie z naturą – preferuje proste tańce, o pięknych melodiach, które każdy jest w stanie zatańczyć. Uczy oczywiście różnych stylów tańca, z różnych tradycji współpracując z wieloma nauczycielami. Jest jedną z niewielu nauczycielek w Europie znających całość Bach Flower Dances (uczyła ich w Polsce). Łączy w swojej praktyce wiedzę na temat esencji kwiatowych dr Edwarda Bacha z całościowym podejściem do zdrowia. Propaguje stworzone przez Anastazję Geng tańce związane z esencjami kwiatowymi dr Bacha, wskazując na ich uzdrawiający aspekt. Postrzega tańce jako możliwość podniesienia żywotności organizmu, pielęgnowanie relacji z sobą samym oraz innymi ludźmi. W czasie warsztatu tworzy radosną i pełną życzliwości atmosferę, co sprawia, że uczenie się tańców staje się łatwe i przyjemne.

INFORMACJE I ZAPISY:

zielenska@gmail.com
tel. 605 846 872 Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional