Muzyka Duszy stowarzyszenie pracy twórczej Barbara Zieleńska

U przyjaciół

 Chciałabym przedstawić Państwu osoby,
 których działalność bardzo cenię i polecam.


[Małgorzata Zieleńska] [Anna Jagielska] [Marta Motak] [Trening widzenia] [kined] [Dominika Adamczyk]

Zieleńska malarstwo

Galeria malarstwa
Małgorzaty Zieleńskiej

Pragnę zaprosić Państwa do galerii malarstwa artystycznego mojej siostry, MAŁGORZATY ZIELEŃSKIEJ..

Małgorzata Zieleńska

Małgorzata Zieleńska jest uznaną artystką, lecz jej obrazy rzadko można zobaczyć w galeriach, ponieważ większość z nich, prosto spod pędzla wędruje do zbiorów prywatnych. Wcale się temu nie dziwię, ponieważ jej malarstwo jest oryginalne, niezwykłe, pełne ukrytych znaczeń. Zachwyca kolorem i formą. Jest pełne harmonii i pogody wewnętrznej. Daje poczucie obcowania z prawdziwą sztuką, to sztuka malarska na najwyższym poziomie.

W tematyce prac Małgorzaty Zieleńskiej nie ma ograniczeń. Pojawiają się motywy kwiatowe i botaniczne (kwiaty, drzewa, liście), portrety, pejzaże, sceny rodzajowe, reprodukcje mistrzów i inne tematy, które pojawiły się w jej bogatej wyobraźni. To, co lubi najbardziej to sceny baśniowe, wytwory jej fantazji lub snów.

Pozostała działalność artystki to malowidła ścienne i konserwacja dzieł sztuki (np. stare malarstwo, obiekty sacralne). Lubi wyzwania artystyczne oraz ciekawe zamówienia. Eksperymentuje z materiałami, stylami oraz tematami. Pozwala jej to na ciągły rozwój techniki, samodoskonalenie artystyczne, daje ujście energii twórczej.

MAŁGORZATA ZIELEŃSKA,

ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie ze specjalizacją w dziedzinie konserwacja dzieł sztuki. Mieszka i pracuje w Warszawie. Większość jej prac konserwatorskich jest poświęcona obiektom sztuki sakralnej i historycznej (np. Zamek Królewski w Warszawie). Przez wszystkim jednak uprawia malarstwo olejne, autorskie. Wiele z jej prac było wystawianych w galeriach warszawskich.

KONTAKT MAŁGORZATA ZIELEŃSKA


Więcej informacji >>> malga.muzykaduszy.pl


Anna

Anna Jagielska

Annia Jagielska
foto Radek Rosiński

Anna Jagielska, wspaniała pieśniarka o magnetycznej osobowości, doskonała gitarzystka. Śpiewa pięknie i zmysłowo. Jej ciepły głos, ciekawe aranżacje pieśni oraz poruszające serce wykonawstwo tworzą razem wspaniały klimat koncertów Anny Jagielskiej. Każdy jej koncert to dla mnie duże przeżycie.

W ramach działalności dydaktycznej Anna Jagielska prowadzi zespół "Los bilbilicos" www.losbilbilicos.art.pl oraz warsztaty pieśni hiszpańskich, sefardyjskich i latynoamerykańskich (najbliższy warsztat: 26 - 29 czerwca www.muzykaduszy.pl). Adresatami tych spotkań są zarówno amatorzy, jak i zawodowi śpiewacy.

Więcej informacji >>> www.riveiro.art.pl
English/ music.riveiro.art.pl


www.hula.pl

Marta Motak

Marta Motak
foto Monika Motor

Marta Motak jest nauczycielką pięknego tańca hawajskiego hula, huny oraz masażu lomi lomi nui. Prowadzi w Warszawie Szkołę Tańca Hawajskiego Hula Halau o Puahone. Jej nauczycielami są mieszkający na Hawajach: kumu hula Kawaikapuokalani Hewett oraz Kumu Hula Susan Pa`iniu Floyd (warsztat z Susan odbędzie się 31 maja, szczegóły na stronie Marty Motak>>>).

"Hula to język serca i miłości. To samo piękno, gracja i energia. Europejczyk, który po raz pierwszy widzi taniec hawajski hula, ma wrażenie, że tancerze płyną w powietrzu w doskonałej harmonii z ziemią, niebem i własnym ciałem.".

Więcej informacji >>> www.hula.pl.


logo trening widzenia

Trening widzenia

Mikołaj Markiewicz

Markiewicz

Trening wzroku to bardzo skuteczny sposób na poprawę widzenia, zarówno dla osób cierpiących na różnego rodzaju wady wzroku, jak i dla osób zdrowych, eksploatujących wzrok, np. podczas pracy przy komputerze czy przyswajaniu dużych ilości tekstu. Poprawa jest trwała.

Więcej informacji >>> www.treningwidzenia.pl.


lośrodek KINED

KINED

Joanna Zwoleńska

Joanny Zwoleńskiej

Zachęcam gorąco do odwiedzenia interesującej i inspirującej strony prezentującej bardzo ciekawą działalność twórczo-edukacyjną Joanny Zwoleńskiej. Jest założycielką i szefową firmy KINED.

JOANNA ZWOLEŃSKA z Ośrodka KINED, pedagog, choreoterapeuta, instruktorka Tańców w Kręgu według programu Fundacji Findhorn (Szkocja), instruktorka Sacred Dance według autorskiego programu Gabrieli Wosien (Niemcy), instruktorka Improwizacji ruchu, mowy i symboliki ciała (Instytut Dynamiki Ruchu w Essen), instruktorka Eksperymentalnego teatru tańca (Instytut Dynamiki Ruchu w Essen), instruktorka i terapeutka Kinezjologii Edukacyjnej, Kinezjologii Stosowanej (Dotyk dla Zdrowia) i Arteterapii,terapeutka Polarity i Samoświadomości ciała (na podstawie metody M. Feldenkraisa i M. Buscha), uczennica dr Gabrieli Wosien, Lynn Frances i Richarda Bryant-Jefferies'a, oraz Anny Barton, Laury Shannon, Petera Vallance'a, Ulli Bixa związanych z Findforn Foundation i Kiriakosa Chamalidisa, Henryego Koningsa, dr Detlefa Kapperta, dr Danuty Koziełło, dr Judy, dr Katherine Studd, uczennica wybitnych kinezjologów, założycieli Educational Kinesiology Foundation USA: Carli Hannaford i Paula Dennisona oraz Mentorów na Polskę z ramienia Fundacji: Pauli Oleskiej i Swetłany Masgutowej a także instruktorki i terapeutki Amerykańskiego Stowarzyszenia Terapii Polarity APTA - Andrei Axt. Posiada uprawnienia międzynarodowe do prowadzenia jednego ze specjalistycznych kursów Kinezjologii Edukacyjnej - Wizualne Kręgi.

Więcej informacji >>> www.kined.republika.pl.


Akademia Zdrowego Odżywiania Tao Zdrowia

Akademia Zdrowego Odżywiania Tao Zdrowia

Dominika Adamczyk.

Joanny Zwoleńskiej

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mądrej i inspirującej strony Akademia Zdrowego Odżywiania Tao Zdrowia prezentującej działalność edukacyjną Dominiki Adamczyk w zakresie gotowania i odżywiania według Pięciu Przemian.

Dominika Adamczyk – założycielka Akademii Zdrowego Odżywiania TAO ZDROWIA, która organizuje warsztaty gotowania wg Pięciu Przemian, warsztaty wyjazdowe i imprezy integracyjne związane ze zdrowym stylem życia. Od dłuższego czasu interesuje i uczy się Tradycyjnej Medycyny Chińskiej m.in. u znanej dietetyczki TCM Iny Diolosy. Od lat stosuje zasady Pięciu Przemian w swojej kuchni dzięki czemu zapobiega różnym chorobom lub bez żadnych leków wyprowadza z przeziębień, ostrych angin i różnego rodzaju stanów zapalnych swoich bliskich.  Profilaktyka zdrowia to podstawa dietetyki TCM i tę wiedzę przekazuje innym.

Więcej informacji >>> www.taozdrowia.pl.


[Małgorzata Zieleńska] [Anna Jagielska] [Marta Motak] [Trening widzenia] [kined] [Dominika Adamczyk]


Ośrodek Pracy Twórczej Muzyka Duszy

Stowarzyszenie Paracy Twórczej - Muzyka Duszy grafik O sitemap:html     xml

Valid XHTML 1.0 Transitional